redman dörtaral

Redman Tekstil Telleri Hakkında

“Asırlık Amerikan markası Redman Card Co., tekstil tellerinde 40 yıllık bilgi ve tecrübeye sahip Dörtaral Tekstil TelleriA.Ş. firması ile "Redman Türkiye" çatısı altında güç birliği yapmıştır. Bu güç birliği sonucu olarak, teknoloji ve knowhow aktarımı ile Redman şardon telleri tescilli marka olarak Dörtaral firması yönetiminde Türkiye'de üretilmektedir.

Redman Türkiye, her türlü materyal ve makine tipinde farklı şardon efektleri için gerekli en uygun teli bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ayrıca, üretim hattındaki yüksek esneklik ve verimlilik "kişiye özel" ürünlerin yapılmasına olanak sağlamaktadır.Redman, kendisine patentli yüksek performans ürünlerle şardon işlemlerinde her zaman yenilikçi ve ilerici çözümler üretmiştir.

Dörtaral'ın bilgi ve tecrübesi ile Redman'ın esnek tel üretimindeki uzmanlığında, ürün yeplazesi, şardon telleri yanı sıra, kısa ve uzun elyaf tarak fırçaları, uzun elyaf tarak bant telleri, deri fırça telleri, kumaş sevk telleri gibi diğer esnek tellerin de eklenmesi ile genişlemiştir.

Dörtaral'ın müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı, hem hammadde seçiminde ve üretim aşamalarında, hem de servis de en yüksek kalite standartlarına sahip ürünlerin kullanılmasına önem vermektedir. Bu anlayışı ile hem yurtiçinde hem de yurtdışında hem makine üreticileri hemde son kullanıcılar tarafından tercih edilen bir tedarikçi konumundadır.

Gelişmiş üretim kabiliyeti ve yüksek müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz ile şardon, fırça ve diğer tüm esnek tekstil telleri ihtiyacınızda, bizi her zaman en yakın çözüm ortağınız olarak görebilirsiniz. “

Mermerciler Organize Sanayi Sitesi 3.Cadde 23/1 Beylikdüzü / İstanbul - Türkiye